| mark77 a întrebat:

Salut prieteni! ma intereseaza daca are cineva acest tip de telefon si daca este multumit de el ce are bun si ce are prost.Acord funda unui raspuns cat de cat rezonabil si adevarat pentru ca as dori sa il cumpar dar vreau sa stiu mai multe detalii pozitive sau negative despre el.
Telefon mobil Allview X1 Xtreme MINI, 16GB, Silver

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Este o alegere foarte buna. Duce toate jocurile din magazin play foarte bine si le va duce, zic eu, cel putin un an. Daca il gasesti de black friday si sub 1000 de lei, go4it!

| mark77 explică (pentru Tarabostes):

Multumesc pentru sugestie. Vreau sa te mai intreb de inca doua telefoane la care m-am gandit. este vorba de Samsung galaxy s5 mini black sau white si Samsung galaxy A3! sunt amndoua doua tefoane din aceeasi gama acelasi brand dar nu stiu pe care sa il iau! Tu ce parere ai despre ele si daca ai fi in locul meu pe care l-ai alege si de ce l-ai alege.Multumesc si da-mi o parere obiectiva.

| Tarabostes a răspuns (pentru mark77):

Se spune ca cei de la Samsung cumpara procesoare chinezesti si alte componente foarte proaste pe telefoanele lor low-end (mai ieftine). Nu m-am jucat pe telefoanele acelea, dar sunt de parere ca un s4 este mai bun calitativ si mai ieftin. S5 nu merita (cel mare).

| mark77 explică (pentru Tarabostes):

Dar ce parere ai de aceasta tabeta ca vreau sa imi cumpar una de black fr.Ma intereseaza raportul calitate -pret?