| Stefan_Razvan_1998 a întrebat:

Salut, prietenii! Am si eu un Vodafone smart mini luat de putin timp ....nu prea m-am obisnuit cu el .......stie cineva cum pot descarca poze dupa google? Multumesc!

1 răspuns:
| DEADON a răspuns:

Salutare. Poti descarca poze cu ajutorul aplicatiei Zedge. Fara sa te mai chinuiesti sa bagi cablu usb si sa iei o poza. Intri pe zedge dupa ce sa instalat si dai download. Si dupa te duci si dai acolo. Si gata poza. Sper ca te-am ajutat.