| Haarpidk a întrebat:

Recent mi-am achiziționat un Samsung S9+ si pe aplicația Instagram, cand ma uit la story-urile cuiva, poza este mărită cu jumătate de cm sau chiar cu un cm, iar cand ma uit pe telefonul vechi, sunt normale.

O soluție? A mai pățit cineva asa?

Funda!

Multumesc pentru ajutor.
Seara frumoasă. happy

3 răspunsuri:
| Mariu0699 a răspuns:

Da, si eu am asa. Nu stiu daca e si la altii asa. Aveam si inainte cand aveam Samsung, acum ca am Asus tot asa imi arata.
Nu cred in niciun caz ca e problema telefoanelor ci poate au calculat gresit atunci cand au umblat la story?

| Haarpidk explică (pentru Mariu0699):

Nu stiu ce sa zic.
Daca ma uit pe telefonul vechi la story, arată normal, daca ma uit de pe s9+ il arată putin mărit.
Chestia asta se intampla cand ma uit la story-urile altora.

| Mariu0699 a răspuns (pentru Haarpidk):

Mie doar la unele story imi arata putin mai marite, dar asa a fost mereu la mine?