| anonim_4396 a întrebat:

Salut Samsung galaxy gio e bun pentru jocuri si internet? vreau un telefon fain si elegant in jur de 600lei si sa fie Samsung cu android deci e bun gio si daca puteti sa-mi spuneti niste defecte ca sa stiu la ce sa ma astept multumiri anticipate si funda

2 răspunsuri:
| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Are un procesor Adreno de 800Mhz si ruleaza Android Froyo.E bun! orice ai face fereste-te de Samsung pe bada OS, am facut eu greseala sa-mi iau un Wave pe bada si nu merge actualizat la ora actuala decat in India sau China.

| Lea_6822 a răspuns:

Il am eu si nu sunt multumita deloc de el, se blocheaza intruna si pana inchizi un apel iti rogi moartea.L-am luat nou din magazin, cea mai prostie care am facut-o.