| anonim_4396 a întrebat:

Salut Samsung galaxy gio e bun pentru jocuri si internet? vreau un telefon fain si elegant in jur de 600lei si sa fie Samsung cu android deci e bun gio si daca puteti sa-mi spuneti niste defecte ca sa stiu la ce sa ma astept multumiri anticipate si funda!

2 răspunsuri:
| Allexutsu a răspuns:

Salut tinere, uite tovarasul meu are Samsung galaxy gio si nu e multumit de el, il are de 4luni si-l tine ca-n puf i s-a stricat butonu de deblocat, touch se blocheaza si e foarte lent iar daca ti internetul pornit bateria se duce extrem de repede...acum chiar nu stiu ce sa zic ti-as recomanda Samsung galaxy mini 2 adica acesta http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Yellow.html si l-a luat recent un prieten si e foarte bun, bafta

| Insidious a răspuns:

Am avut eu Samsung Galaxy Gio pana acum 2-3 zile cand l-am pierdut ca idiotu. Ce pot sa zic de el... daca esti in Cosmote, n-o sa-ti mearga. M-a rupt reteaua. L-am avut si-n service crezand ca e el de vina, dar era de la Cosmote. La capitolul jocuri, e ok. Merg majoritatea, se misca bine. La net, e acceptabil. Bateria se duce imediat, mai ales daca te joci si folosesti netul in exces. In 1-2 zile e goala. Raportul calitate-pret e bun. Dai 600 ron si primesti ceva belea. Sunt multe Galaxy-uri din care sa-ti alegi la banii aia. Bafta