| Benyamin173 a întrebat:

Stie cineva cum pot activa sa nu mai ma puna sa glisez după ce îmi recunoaște deblocarea facială pe s10 plus?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Pai ai de 2 ori glisare? vezi cumva in setari la blocare ecran

| Benyamin173 explică (pentru cfrtobias):

Nu am de 2 ori dar cand ii vede față de deblocheaza si ma baga in block screen si îmi arată că e deblocat si ca trebuie sa glisez ca sa pot ajunge in pagina de pornire a telefonului

| cfrtobias a răspuns (pentru Benyamin173):

Poate asa e pentru securitate sau ce stiu eu vezi in setari la afisare sau la blocare ecran de poti scoate eu am s10e ar trebui sa fie la fel cred

| Benyamin173 explică (pentru cfrtobias):

Am rezolvat, era la setări deblocarea facială, mersi oricum

| cfrtobias a răspuns (pentru Benyamin173):

Bravo vezi de ai vrut sa faci ai reusit