| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stiu ca am mai pus intrebari de genul acesta, nu vreau sa fiu stresant.Cam ce pret ar avea un Iphone4 32GB,Second-Hand,codat in Vodafone, in stare buna?

4 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai.
Daca este stare perfecta + toate accesoriile, il poti vinde/cumpara la 1150Ron! Si. daca iti ofera cineva 1100Ron, acceptawinking
Succes!

| DiannaDia a răspuns:

1050 Ron -1100 cam asa. Insa iti recomand unul care sa nu fie codat. Iti tragi o mare teapa!

| DonyHD a răspuns:

Frate omu a cerut sa fie codat in Vodafone, poate e sigur ca o sa aiba cartela asta mereu si aia e. pei codat e pe la vreo 700-800 de lei SH si arata binisor daca vrei cu garantie cutie si tot de pe la 1000 in sus, sper ca te-am ajutat, o dimineata frumoasa happy