| brotherbod a întrebat:

Salut, sunt abonat Orange si trebuie sa inoiesc abonamentul si nu stiu ce smartphone sa aleg, dintre: Samsung Galaxy s2 plus, HTC desire 500 si LG optimus f6; dati-mi si mie un pont vreau sa-l aleg pe cel mai bun dintre ele, din toate punctele de vedere. lasati numele telefonului si un scurt argument cu o comparatie.

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai eu as opta pentru acel HTC pentru ca si eu am vrut sa il cumpar, dar nu am mai avut ocazia pentru ca am primit alt telefon de la ai mei, insa te pot asigura ca RUPE celelalte doua telefoane din toate punctele de vedere si crede-ma ca m-am interesat serios despre el in acea perioada in care voiam sa-l cumpar. Uite cateva chestii pe care trebuie sa le stii despre el si care au caracter comparativ :
1.Carcasa este construita dintr-un plasitc de buna calitate
2.Camera este mai buna decat pe celelalte doua terminale mentionate de tine
3.Ecranul se descurca bine in bataia directa a soarelui
4.Procesor quad-core, cu o arhitectura mai veche, dar intr-o utilizare normala nu vei avea probleme
5.Pe partea de gaming bate celelalte doua telefoane
6.Pe partea de sunet bate

Sper ca te-am ajutat! Sa-l stapanesti sanatos!

| brotherbod explică (pentru MaxKiller911):

Dar mi-ar ajunge ce 4g de memorie si pot salva ce descarc de pe magazin play in sd card?

| meryy11 a răspuns:

Eu una as alege HTC-ul este bun si arata bine....samsung-ul de mai sus nu imii place cum arata iar LG-ul se cam blocheaza si nu arata bine modelul de mai sus. sper ca te-am ajutat

| Stef_Stefy_1996 a răspuns:

Samsung galaxy s 2 plus ti-l recomand, am fost si eu in aceeasi situatie ca tine si am ales acest telefon