| DanielT95 a întrebat:

Sunt indecis intre Samsung Grand Neo GT i9060 si AllView P6 Life.
Voi ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| CatalinOrzan a răspuns:

Multi ar spune ca Samsung e mai bun, doar pentru firma, dar nu e adevarat! Nu ca i-as face contra reclama, fac telefoane foarte bune, dar cei de la Allview sunt mai buni la raportul calitate-pret, deci pe scurt eu ti-as recomanda Allview p6 life.

| DanielT95 explică (pentru CatalinOrzan):

Am inteles ca AllView p6 life ar avea niste probleme cu bateria si sunetul... pe care Samsungul nu le-ar avea.

| CatalinOrzan a răspuns (pentru DanielT95):

Da, toti oamenii, cum vad ca un Allview sau doua au un defect deja spun ca e de doi bani. Te asigur ca si cei de la Samsung au telefoane Grand Neo GT i9060 cu probleme, poate chiar mai multe decat cei de la Allview. Deci eu tot Allview as alege. Am auzit la televizor odata: "Daca romanii fac o greseala, trebuie sa afle toti, se arata si la televizor, si la radio (...), iar daca Americanii sau alte natii mai importante fac greseli, se tace si nu se afla nimic. "