| rulezzzz a întrebat:

Salut, sunt putin confuz si nu stiu ce sa fac.
Deci un amic de al meu detine un HTC one m8 iar eu un Sony xperia z2, el ar vrea sa facem schimb pe schimb. Voi ce ziceti se merita sa dau telefonul meu pe telefonul lui?.
Precizez ca ambele telefoane sunt la cutie cu garantie(impecabile).

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Nu se merita. Sony Xperia Z2 este putin mai performant. Si dupa cum a spus si @Rubeen, HTC este putin urat la interfata.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită schimbul deoarece Sony Xperia Z2 este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tmw5i0.php

Toate cele bune.

| Rubeen a răspuns:

Parerea mea e ca nu merita.Deoarece interfata lui HTC e cam urata.....plus ca nu e o diferenta mare intre specificatii