| marinica40 a întrebat:

Salut, Tppu! Am o problema cu un Alcatel Onetouch Pop C7, mi se inchide singur se aprinde singur si se mai blocheaza cand intru pe el si cand al scap apare ca un fel de purici sa zicem, am zis ca s-ar putea sa fie softul, dar nu cred! Ajutati-ma, va rog!

2 răspunsuri:
| george204 a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa ii faci un reset. Daca nu stii cum poti verifica oricand youtubu-ul ca sa vezi pe ce trebuie sa apesi, daca problema pesista du-l la service si vezi ce o sa iti spuna oamenii de acolo, poate poti sa iti reinlocuiesti telefonul

| marinica40 explică (pentru george204):

L-am dus la toate servicele si nici ei nu stiu ce au, zicea ca bateria nu-i ok dar nu cred. Nu stiu ce are nimeni nu stie.