| xGamerZ212 a întrebat:

A si vrea sa stiu parerea voastra despre j1 2016.Nu am pretentii doar niste jocuri si de stat pe net/facebook.Il iau cu 250 de lei.Si decodarea pentru Vodafone Romania a si vrea sa stiu cat costa.

Răspuns Câştigător
| YuuChan a răspuns:

NU ti-l lua. Investeste-ti banii in alt telefon! J1 e un telefon care e un "fail" cum s-ar spune, totus il tin pe piata pentru ca are un model ademenitor pentru cei nestiutori. Ti s-e blocheaza ecranul, se misca singur, are un touch foarte sensibil, care merge singur si e glitch-uit. Te da afara din aplicatii foarte des. Gandeste-te ca atunci cand a aparut pe piata a fost 1.000 lei, iar apoi a scazut drastic pretul din cauza calitatii. Fratele meu si maica-mea au avut J1, acum telefoanele stau intr-un dulap amandoua sparte si nefolositoare. Iti sugerez sa nu investesti intr-un J1