| SashaS a întrebat:

La vara imi iau un Google Nexus 5 din Canada si as vrea sa stiu cam cat costa decodarea in Romania si credeti voi despre el sau ce stiti despre el.
Funda celui mai amanuntit raspuns.

4 răspunsuri:
| RobertFHC a răspuns:

Google Nexus 5 e un telefon destul de bun, dar mai bine ia altul din Romania ca asa s-ar putea sa platesti 35% din pretul telefonului. numai pe decodare.

| SashaS explică (pentru RobertFHC):

Pai am rude in Canada si mi-au zis ca acolo costa doar 10 milioane si m-am intersat in tara si costa 20 milioane

| SilviaStefan a răspuns:

Eu am dat pentru un tel 3 mil sa il decodez

| pa1pa2pa3 a răspuns:

Pai sa il decodezi te costa de la 100 lei in sus cred ca cel mai mult 300 de lei. e un telefon bun am auzit multe despre el si are si fratele meu si mie mi s-a parut un telefon foarte bun. Funda? big grin