| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile mi se stricase un telefon, l-am dus la reparatii si nu au avut ce sa ii faca si mi-am luat altul. Vreau sa am grija de acum cu noul telefon. Intrebarea este: Daca instalez surse necunoscute gen hack pentru un joc ca Dream League Soccer 2016 unlimited mooney imi poate bloca telefonul? sa nu mai pot sa il deschid?

Răspuns Câştigător
| VNF a răspuns:

Nu iti poate bloca telefonul, dar iti poate ingreuna functionarea acestuia, astfel telefonul devenind mai lent, si nu isi mai face treaba ca la inceput, deci in concluzie nu instala tampenii de pe surse necunoscute pe care si telefonul iti zice ca nu sunt bune, instaleaza doar ce este legal, si gasesti pe magazin play, compatibile cu telefonul tau. Funda?

1 răspuns: