| catalin231998 a întrebat:

Am comandat acum 3 zile un telefon de la rcs-rds(digi) si sunt curios in cat timp ar veni. Am primit un email ca s-a confirmat comanda si ca in 2 zile imi spune daca este in stoc... Nu a durat 2 ore siam primit un alt email si auzis ca telefonul nu este in stoc si revin peste 5 zile cu un alt email despre disponibilitatea telefonului. Intrearea mea este in cat timp ar veni telefonul? Am vorbit cu ei la telefon si au zis ca nu stiu nici ei laughing

Răspuns Câştigător
| AlyStaN a răspuns:

Pai daca ti-l pune prin posta romana vine in cinci zile lucratoare (luni-vineri) daca til trimite prin fan curier vine in 24h-48h. In cazul tau cu posta romana va veni in zece zile si prin fan curier in 6-7 zile... daca spui ca in cinci zile vor reveni cu un email. mersi pentru funda! :*