| dragangabriel100 a întrebat:

am fost la un service sa îmi schimbe display-ul la p20 lite toate bune și frumoase. După am observat ca am o gramada de praf sub display pe camera de fata. Am fost de 2 ori sa mi-o curețe dar tot nu au făcut-o cum trebuie iar pe poze se vede gri și nu poate focaliza pentru detalii. Cat m-ar costa sa merg în alta parte sa curețe camera sau cum as putea sa o curat eu? Dacă aveți o idee mai buna ascult.

2 răspunsuri:
| andy14 a răspuns:

Nu a fost lipit bine. Undeva patrunde aer si praf. Du-te si le spui sa refaca lipitura

| dragangabriel100 explică (pentru andy14):

Am sa merg mâine, cred ca s-au plictisit deja de mine