| anonim_4396 a întrebat:

am iPhone 4s,ce aplicații știți ca sa pot salva si vedea videoclipurile melodiilor fără Internet, dau funda

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Uite.exista aplicatia downloads lite.dar ai nevoi de net ca sa descarci videoclipurile.dar le poti vedea apoi fara net. daca nu vrei..pti incerca iTube.o alta aplicatie care iti permite sa vezi videoclipuri de pe net.dar ai nevoie de net ca sa se incarce.dar apoi le poti vedea si fara net..Bafta!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Fara net, nu ai cum.

| express11 a răspuns:

Probabil de pe televizor, daca ai un tv destept

| Pop_Cosmin_1997 a răspuns:

Incearca
iVideo