| Anonimusabcdefg69 a întrebat:

Am o intrebare :
Vreau sa imi cumpar un telefon si sunt indecis. Unele dintre telefoanele care le-am selectat sunt : - Samsung Galaxy S5 - Lenovo Vibe Z2. Mentionez ca am un buget de 2000 de lei. Da-ti niste sfaturi in privinta a ce telefon sa imi iau si poate imi oferiti si alte telefoane pentru bugetul meu. FUNDA!

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

E clar ca Samsung e baza, de care S, tu alegi, S4 pare cel mai bun.

| SorinTudor a răspuns:

Pai daca faci un comparativ intr-e ele Samsung are si minusuri si plusuri.
Lenovo are memorie RAM 3GB, un ecran de 6" cu o rezolutie mai buna si o baterie de 4000 mAh.
Samsung: are RAM 2GB, ecran de 5.1", baterie de 2800 mAh.
In rest mari diferente nu sunt ca ambele au camera pe fata si camerele sunt tot de 16 MP.
Ce am uitat sa zic de Lenovo mai sus este ca versiunea care am gasit-o eu pe eMAG este dual SIM.

| Alex5620 a răspuns:

Lg G2, S4, S4 mini