| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, am un buget de 350 de ron si tinta mea, daca pot spune asa, este Samsung galaxy s2/s2+! Asadar, vreau sa imi spuneti pareri de telefoane echivalente cu s2-ul care sa se incadreze in bugetul meu! Astept si multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| L09L09L09 a răspuns (pentru DjSannan):

Nu, nu m-a ajutat. Vreau parere de telefoane SH care sa se incadreze in bugetul de maxim 350 ron si care sa fie echivalent cu s-ul sau foarte apropiat ca performante.

| DjSannan a răspuns (pentru L09L09L09):

Gasesti acolo pe site-uri trebuie doar sa te uiti

| L09L09L09 a răspuns (pentru DjSannan):

Acolo sunt telefoane noi. Alte pareri astept!