| snowflake212 a întrebat:

am o mare problema si v-as ruga sa imi raspundeti cat mia rapid! M-am luat un telefon acum 6 luni pe abonament. Pana acum a mers perfect dar acum nu pot suna pe nimeni cand sunt acasa si nici restul familei mele nu poate dar cand merg in oras pot suna pe oricine in afara de cei care sunt acasa. Aveti idee ce ar trebui sa fac? FUNDA pentru un raspuns care sa rezolve problema!

1 răspuns:
| Bogdan_Mirica_1991 a răspuns:

Incearca sa-i dai o resoftare din fabrica, daca nu atunci dai un update de software