| mariian a întrebat:

Am o nelamurire. Am vazut k in oferta de la Vodafone a aparut LG l70. pare destul de bun din specificatiile pe care le are... Voi ce spuneti care e mai bun? Samsung galaxy s3 mini, trend plus sau LG l70? Dau funda! Multumesc.

1 răspuns:
| Pisoi98 a răspuns:

Eu iti recomand Sansung galaxy s3 mini deoarece are un ecran foarte bun si procesor care nu se blocheaza si o carele foarte buna, si merg forte multe jocuri cum ar fi fifa 2014, speed for speed.Bafta!