| Alex0ne a întrebat:

Am o problema! Am un Philips s396 si am uitat desenul de deblocare. M-am uitat pe net si am gasit cateva metode (cu cod de resetare in telefonie, sa intru in recovery mode nu imi intra, root pc nu imi vede telefonul) care nu merge nici-una. Am stat 4 ore pe net sa caut solutia si nu gasesc. Singura varianta care nu am incercat-o este reset din butoane, dar nu stiu ce butoane trebuie apasate. Am nevoie de solutii. Multumesc. FUNDA!

1 răspuns:
| HardCore7750 a răspuns:

Pentru recovery mode: volum sus+home+power le tii simultan cateva secunde, lasi ala power doar si pana intra in recovery, in sus si in jos se umba doar prin butoanele de volum