| andreimadalin22 a întrebat:

am o problema cu tel meu Nokia 6120 classic. Imi zice memorie plina si cand stau conectat pe pagini de net mobile. Deci nu pot face mai nimic cu el nervi zii de zii. De si memoria lui nu e plina da totusi intampin problema asta. Un sfat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil are memoria plina.Stiu cas unt doua memorii daca ai si un card de memorie.Deci s-ar putea ca tu sa te uiti la memoria din card si acolo mai ai spatiu, cand memoria telefonului e plina. Deci memoria telefonului e plina.