| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

Am o problema cu telefonul... Acum doua saptamani am intrat pe un site (nu mai stiu cum se numeste) si de atunci am luat un virus si nu pot scapa de el. Am incercat foarte multe programe ati-virus, nu au dat roade :( Am mai incercat sa ii dau reset la configurarile din fabrica tot nu a mers.
Simptome: -Mi-a schimbat motorul de cautare din Browser NU din aplicatia Google.
-Cand vreau sa intru pe o pagina web (ex: www.google.com) imi deschide o alta fereastra cu anunturi si reclame.

Dati-mi solutii pentru a scapa de virus! OFER FUNDA

Nu vreau raspunsuri de genu: descarca un anti-virus (ca am incercat si nu ma scapa de virus)

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Cornel_Mihalache_1962 a răspuns:

Ai incercat sa intri in setari Browser si sa setazi pagina de pornire la( http://www.google.com/ )?

| IerurașDeCiocolataAlba explică (pentru Cornel_Mihalache_1962):

Da, am incercat asta dar dupa ceva timp imi seteaza virusul ata pagina de pornire