| Rus_George_1996 a întrebat:

am o problema cu un Samsung galaxy a5 2016 l-am scapat din pat si brusc nu imi mai merge Wifi. dupa l-am resetat nu mai pot sa-l configurez sa ajung la meniu... fara wifi nu se poate? si nici datele mobile nu pot sa le activez

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu ai ce să îi faci să poţi trece de fereastra unde îţi spune să te conectezi la wi-fi. Ai încercat şi cu o cartelă sim cu internet 3g?
Dacă nu, ia vezi. Succes

| Rus_George_1996 explică (pentru mudokins78):

Oare cu o cartela de Italia merge telefefonu e liber de retea