| fataanonima24888 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung Galaxy J7.
Avea 45% baterie si nu mai incarca deloc. El mergea in buna regula ecranul era pornit, efectiv puteai sa umbli pe el fara nicio grija. Dupa ce am vazut ca nu mai merge sa il incarc l-am stins, cand am vrut sa il aprind nu se mai aprinde absolut deloc. Baterie avea. Telefonul nu a fost scapat sau cazut in apa. Nu este spart deloc. Doar ca nu se mai aprinde. Ce are?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar incărcătorul e sigur bun?

| fataanonima24888 explică (pentru sierra1):

Da dar nu incarca cu niciun incarcator

| sierra1 a răspuns (pentru fataanonima24888):

Atunci e puțin mai nuanțat, du-l la un srvice să faci ceva mai rău