| Răzvan_Borş_1993 a întrebat:

Am o problema. De curand am cumaparat un telefon nou si incerc sa folosesc cablul de date,dar nu reusesc. conectez cablul de date la pc si la telefon si imi apare ca a fost gasit un nou dispozitiv hardware, ii dau instalare si imi apare asa ceva si cauta ca disperatul muult timp. http://imageshack.com/a/img607/5364/6veo.png
Cum pot rezolva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| hypentakill a răspuns:

Da in jos bara pe care o folosesti cand activezi wi-fi-ul sau vrei sa-l setezi pe vibratii etc. Acolo iti va aparea ceva genul unei notificari apasa pe ea si apasa pe connect mass storage sau ceva de genul(butonul mai jos de omulet.)

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Cauta pe google "ALLVIEW h2 qubo driver" din cauza ca nu ai drivere instalate.