| xDianne a întrebat:

Am probleme cu cablul de date, bine, nu sunt sigura daca e o problema, dar cand il conectez nu imi apare in pc, mi-am reinstalat windowsul de curand, cand am conectat prima data mi-a aparut un fel de instalare, dura prea mult si am scos Usb-ul. asta poate fi problema? cum pot repara? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alees a răspuns:

Nu ai instalat driverul bine, pc ul trebuie sa scoate un sunet cand im contectezi / deconectezi daca nu scoate e din cablu incerca alta mufa usb; daca scoate sunetul dezinstaleaza driverul din my computer, uninstall or change program

| xDianne explică (pentru Alees):

Se aude suntetul, insa nu apare nimic. cum gasesc driverul?

| Alees a răspuns (pentru xDianne):

Scrii pe google download driver ce ai tu Nokia Samsung si scrii modelu

| xDianne explică (pentru Alees):

Nu gasesc, am Nokia 302.

| Alees a răspuns (pentru xDianne):

Http://nds1.nokia.com/......er_ALL.exe

Ce e asa greu?

5 răspunsuri:
| addiy a răspuns:

Ce telefon ai?