| StickMarian a întrebat:

am o problema la magazin play pe android cand dau sa descarc o aplicatie se incarca intr-una si nu descarca stiti de ce? Sau cum sa rezolv.

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Mi s-a întâmplat şi mie exact la fel, aseară. Am un Samsung Galaxy S3, m-am conectat la Wi-Fi şi am vrut să downloadez Viber şi Temple Run 2, şi apăreau că se încarcă dar nu mergeau. Trebuie să reporneşti telefonul, să te reconectezi la Wi-Fi şi eventual să scoţi Wi-Fi-ul din priză şi să-l pui înapoi. Eu după ce am făcut aşa, a mers.

O zi plăcută!

3 răspunsuri:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Salut.Pai depinde ce folosesti daca vrei s-o descarci avand ca reta de internet WI-FI s-ar putea ca semnalul de la WI-FI sa fie prea slab sau daca folosesti internetul pe care il ai s-ar putea sa ti se fi terminat internetul sau sa ai o problema cu androidul. Sper sa fi fost de ajutor!

| StickMarian explică (pentru TheLordOfTheRings):

Folosesc wi-fi si semnalul e maxim

| TheLordOfTheRings a răspuns (pentru StickMarian):

Pai ar trebuie sa opresti cumva conexiunea la WI-FI si apoi sa o repornesti. Daca nu reporneste telefonul.