| Margarina1 a întrebat:

am o problema la Vodafon Smart 3 de curand nu mi se mai deschide il pun la incarcat imi arata ledu ca incarca dar atat nimic nu se mai deschide ce trebuie sa fac avea 70% baterie si dintr-o data so inchis am incercat sa il pornesc nimic am scos bateria am pus-o la loc la fel //l-am lasat toata noapte fara baterie ca mna poate va merge nimic 6h la incarcat nimic ajutati-ma Funta!

1 răspuns:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Si eu am Vodafone smart 3. Nu stiu ce poate avea cel mai bine dul la magazinul de unde l-ai luat daca mai ai garantia altfel poti sal arunci pentru ca telul costa acum vreo 400 de lei chiar si la Vodafone si reparatie cred ca e 200+ de lei. Eu il am de un an dar nu am probleme cu el.