| ღДℓἷʂմƙᾄღ a întrebat:

Ajutati-ma va rog si de data asta. Asa deci am ramas fara baterie la telefonul mobil si cand l-am pus la incarcat nu se incarca. Asta era azi dimineata. L-am inchis, l-am deschis, l-am lasat 10 minute apoi l-am bagat la incarcat. O ora jumatate l-am lasat si apareau 5 linute si cand l-am scos apareau doar 2. Asa in fine. Am iesit afara si mi s-a terminat bateria. Am venit in casa si l-am bagat iar la incarcat. Dar tot asa nu merge. Unde ar putea sa fie problema? Vina bateriei sau a incarcatorului? Sau ceva dinauntru? Mersi anticipat :*

35 răspunsuri:
| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns:

Baga-l in alta priza rolling on the floor

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Etena laughing Nu merge in nicio priza straight face

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Nu cred eu ca leai incercat pe toate smug ..incearca si la vecini poate mergewinkingrolling on the floorlaughing

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Mda laughing) Merg la babele din bloc: Tanti imi imprumutati priza? Sau sa merg la aia mai tineri : Lumineaza-ma cu putina electricitate laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Sau incearca sa bagi priza intr-un cartof smug. dupa aia daca nu merge..sa nu crezi ca ii din cauza cartofului big grin

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

rolling on the floor Nu o sa fie din cauza cartofului o sa fie din cauza ta laughing Huuuu laughing ca ma pui sa fac prostii laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ce huuu? dupa aia poti sa il manancitongue

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Sa mananc cartofu laughing?

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Da ce vrei sa faci cu el?
Vezi fwtei una poate canta = te-ai facut cu un pumn-player gratis smug

| MrPink a răspuns:

Ce harb/telefon ai?

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru MrPink):

Nu e harb laughing Da nu le puteam spune parintilor de craciun ca nu imi place telu pe care mi l-au luat. Adica intr-un fel e harb laughing. E un Samsung gt c3010

| MrPink a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

1. da, din pacate este un harb
2. acumulatorul este stricat, trebuie sa il duci la reparat

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru MrPink):

Nu-l mai duc ca sasa dupa ce il duc in 2 saptamani se strica la loc laughing

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

/facepalmlaughing în orice caz ar trebui să îl ții mai mult la încărcat sau încearcă cu un alt încărcător

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Ee oh go on si asa i-am pierdut castile, vad ca are nisip pe la taste si monitor, si acum vad ca face si fite. Mdeci nu stiu ce sa fac :-s

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Știu eu o soluție pentru amândoi: Deschide geamul sub pretextul că e prea cald in cameră și fă-te ca scrii mesaje și il scapi din greșeala. Toată lumea va fi împăcată, inclusiv tu că vei avea un nou telefon. Cel mai probabil un Nokia 1110. asta e partea la care sunt eu împăcat.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Ee nu cred laughing Pot sa imi iau si touch si BlackBerry. Am bugetu necesar, da chestia e ca mie nu imi plac telefoanele de genu ala laughing. Imi plac astea mai clasice.

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Atunci îți recomand un telefon simplu si complex cum ar fi un LG Chocolate KG800 că ăsta îl folosesc și eu, chiar daca are banda flex distrusă.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru DjYeti):

Da misel mai esti ma. vrei sa stai tu jos sa il prinzi a? HOTOMANULE!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Am avut unu de genu ala. L-am bagat in nisip si totusi m-o tinut 2 ani laughing

| DjYeti a răspuns (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Nu stau eu într-un telefon din ăla că oricum e praf, vorba ei. Da mi-ar satisface dorința de a vedea din nou pe piață Nokia 1110rolling on the floor

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Ți-am zis eu că e rezistentlaughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru DjYeti):

Praf praf.da ii dai la un fraier si spui ca scoate bani big grin..sau vrei tu sa faci un schimb cu ea? ea iti da Samsungu si tu ii dai Nokia sau cum?rolling on the floor

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Stiu ca elaughing In plus au jucat si baietii fotbal cu el laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Vezi sa nu te sperii cand esti pe cale sa arunci telefonul pe geam..sa nu te sperii daca ii un Yeti jos.el sta doar sa prinda telefonul ATAT!

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Da may sigur ca eu si te cred rolling on the floor

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Adica chiar era Yeti jos?

| DjYeti a răspuns (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Yeti e peste totlaughing)

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Nu era nici un yeti jos laughing Si nu am aruncat telu laughing Il pun intr-un pachet de chibrite si scriu a fost un telefon bun laughing Desigur daca nu incape intr-un pachet de chibirite, il indes in 2 sau 3 laughing

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru DjYeti):

Cu platanele la el mixandrolling on the floorrolling on the floor

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

Si pe urma il dai lu yeti care sigur ii jos. mixand in momentu asta..il dai si tu asa. poate iti dedica si tie o melodie rolling on the floor)

| ღДℓἷʂմƙᾄღ explică (pentru DjYeti):

Te pomeni ca esti omnipotent, omniprezent si omniscient :O

| DjYeti a răspuns (pentru ღДℓἷʂմƙᾄღ):

R.I.P. a trăit destul deci

| Mingshu a răspuns:

Poate fi de la baterie sau circuitele sale.