| PrundarDaniel a întrebat:

am o problema, telefonul meu este Samsung Galaxy Mini 2, este o problema la el, cand vreau sa ma conectez la internet astept cam 10-15 secunde si tot nu se conecteaza iar jos imi apare Eroare, nu altele ca nu prin internet de acolo sau alte chestii. Cine ma ajuta sa imi mearga o sa primeasca Funda!

2 răspunsuri:
| Maria_Anna_1995_5wQ3 a răspuns:

Poate sa fie de la net ca si mie mi s-a intamplat daca ai net pe cartela incearca sa te conectezi pe wi-fi sa vz daca merge.Dar daca nu merge poate sa fie de la tel