| ssmecheru33 a întrebat:

Am o tableta Wolder miTab Brooklyn si nu pot sa ii fac update. Are Android 4.0.3-4.0.4. Stiti cum? Inafara de metoda aceea in care dai sa se actualizeze singura ca imi spune ca e actualizata. Si mai am o problema: Sonorul merge doar cand e blocata tableta, cand nu e blocata nu se aude deloc.
Va rog sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Daca zice ca este actualizata inseamna ca nu exista update pentru ea

| ssmecheru33 explică (pentru hp8510p):

Trebuie sa fie. Are 4.0.3 si exista si update Jelly Bean cu 4.4 straight face Dar nu stiu cum sa ii fac update.

| hp8510p a răspuns (pentru ssmecheru33):

Exista update 4.4.2 KitKat pentru alte telefoane/tablete mai performante. Tableta aia e prea slaba sa ruleze fluid versiunea 4.4

| ssmecheru33 explică (pentru hp8510p):

Si ce update ar trebui pentru ea? Sau e bun 4.0.3?

| ssmecheru33 explică (pentru hp8510p):

Aaa, da, si, am observat ca tableta imi merge cam greu. Ce pot sa ii fac sa mearga cat de cat repede?