| skullsebi a întrebat:

Salut TpU
Am primit o oferta de schimb, eu am playstation 2 si l-am pus pe site-uri pentru a-l vinde...am primit o oferta de schimb pentru Vodafone smart mini...am si eu un smartphone dar nu e asa bun si as dori un telefon mai bun.
intrebarea mea este daca acel telefon este bun si isi face treaba cum trebuie...as vrea in special pentru aplicatii/jocuri...
Funda!

1 răspuns:
| ledtronics a răspuns:

E misto pe jocuri, dar singura problema este la apel, la vibratii.Scoate un efect care seamana cu un vibrator pornit, dar nu vibreaza!