| cosminnick3000 a întrebat:

Daca imi descarc aplicatia Facebook pe telefon pot sa o folosesc chiar si atunci cand nu prind wireless?
Si daca nu va suparati as mai vrea sa imi mai spuneti cateva aplicatii si jocuri.
P.S. Am un Vodafone Smart Mini 875.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Nu happy Si eu il am pe telefon,dar am nevoie de net sau wi-fi ca sa pot intra. Adica nici macar nu se deschide fara.
Dar jocurile poti sa le joci fara conexiune.
Iti recomand Subway Surfers,Minion Rush,My Tom,Pou,Slice Ice,Talking Tom,Jelly Splash,Manuganu,Logo Quiz,Logo Quiz Ultimate,Benji Bananas,Bitter Sam,Candy Blitz,Candy Crush,Angry Birds,Angry Birds Star Wars.
Unele sunt mai de copii. Gen Pou sau My Tom. Slice Ice,Subway Surfers,Air Penguin (pe asta am uitat sa ti-l scriu mai sus),Manuganu si seria Angry Birds chiar se merita! Nu le termini prea usor.
Ca aplicatii: Facebook,Twitter,Messenger,Instagram,Wifi Manager,Traduceti,Super Backup,Shazam,PicsArt,Magisto,ES Explorator,Dropbox, Discount Calculator, CocoPPa.
CocoPPa e una din cele mai tari. Poti sa editezi orice icon. E mai greu de explicat.laughing Dar e foarte tare! Si are niste wallpapers super tari!
Discount Calculator e bun cand te duci la reduceri happy
PicsArt e cel mai tare editor de poze. Are efecte foarte dragute. Magisto e pentru videoclipuri. Poti sa unesti mai multe de exemplu, sa le pui efecte, muzica.
Shazam iti recunoaste orice melodie. trebuie numai sa o auda. Dar ai nevoie de net.
Wifi Manager si ES Explorator se ocupa de wifi si respectiv fisiere. E foarte util mai ales Explorator.

8 răspunsuri:
| GabiD a răspuns:

Nu poti deoarece facebook este normal pe internet. Uite niste jocuri care m-au fascinat:subway surfers, sky cups, duty drivers(masini de condus 3d) firefighters, pou, egg baby, ski challange.
FUNDA?

| Ddeliaa a răspuns:

Facebook se poate folosi doar daca ai internet pe cartele sau esti conectat wifi.
Jocuri: Candy crush, Temple run 2 happy

| Andydaniel96 a răspuns:

Poti sa folosesti facebook atat timp cat ai internet daca ai internet pe cartela il poti folosii daca nu unu sad

| TobiRami a răspuns:

Poti folosi Facebook doar daca ai wireless sau internet pe cartela.

Jocuritongueou, temple run, temple run 2, Dhoom:3, Elite Force, Fast racing (e super tare, si dhoom la fel), Sniper Shooting, Subway surfers, Candy Crush Saga, My Talking Tom, Despicable Me, Fruit Ninja Free, Schi Challenge 14, Cocktail Mania, Farm Heroes Saga, Pet Rescue Saga, Jetpack Joyride, Angry Gran Run, FIFA 14, Plants vs Zombies, 3D bowling, Dumb Ways to Die, Let's Create! Pottery Lite, Clash of clans, Turbo FAST, Glow Hockey, Papa Pear Saga, Castle Clash, Dragon City, Angry Birds Rio, Angry Birds Star Wars, Pony Land, My Boo-Your Virtual Pet Game, Egg Baby, Iron Man 3, Diamond Dash, My Horse.

Aplicatii:Skype, Yahoo Messenger, Mi-ai spart ecranul, Yahoo Mail, Shazam, Mobogenie, Lanterna-Tiny Flashlight, Perfect Piano, Zedge, Instagram, Avast, Google Traducere, Ask.fm, Winamp, Doza de Has, Opera Mini -Browser, See Now for SmartPhone, Logo Quiz, Barcode Scanner, Tic Tac Toe, Twitter, iBeer FREE, Dolphin Browser, Moy-Virtual Pet Game, Moy-Virtual Pet Game, Agent Dash, Termometru, Zonga, Burger.

Sper ca te-am ajutat.

| TobiRami a răspuns (pentru TobiRami):

Pou la inceput, scuze dar nu stiu ce s-a intamplat de a aparut asa

| MariusWar a răspuns:

Nu mere fara wireless

| Dangerous10 a răspuns:

Merge doar cand esti conectat la internet.
jocuri:
suabway surfers (daca e compatibil cu telefonul), temple run, fifa 24(daca e compatibil), iron man (daca merge), pou, etc
Aplicații: Battery (iti arata cat ai la % din baterie), clean master(iti curata toate cacherurile, foldete goale etc, iti curata memoria telefonului de prostii), skype, ymail, whatsUp, mess, etc
Fundă?

| vasilica12 a răspuns:

Poti sa folosesti facebook atata timp cat ai internet. Daca ai internet pe cartela poti sa til activezi si merge.
Jocuri:Subway Surfers, Climb Race, Temple Run, Talking Tom.My Tom, Fifa 14
Aplicati: Battery Saver