| PaulStefan74 a întrebat:

Am primit un telefon si nu pot trimite poze pe mess ca imi apare:,, Permiteti ca messenger sa acceseze..." am dat permiteti si apoi a aparut ca s-a detectat suprapunerea pe ecran. Am intrat in srtari si nu merge sa pornesc nicio permisie la mess. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Total pe langa raspunsul lui Daniel. O sa te fac sa inteleg intai, odata ce dai permisiune la stocare ar trebui sa-ti ceara si permisiune la supraunere, tu ii dai accept insa iti apare dialogul cu "s-a detectat suprapunere etc". Asta se intampla deoarece ai deja ceva pe ecran cum ar fi (maturica de la clean master sau alte chestii de genul, widgeturi, muzica, etc). Scapa de acel ceva care iti ruleaza pe ecran apoi da-i permisiune la messanger iar casuta dialog cu mesajul "s-a detectat suprapunere" nu o sa mai apara.

| PaulStefan74 explică (pentru iDarkness):

Mersi!

| iDarkness a răspuns (pentru PaulStefan74):

Cu mare placere.

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Problema asta din setari se rezolva. Exact de unde ai spus tu. Intri la setarile aplicatiei Messenger, iar acolo este un meniu numit "Permisiuni". De acolo setezi suprapunerea pe ecran.