| Marian98M a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Galaxy s3, Samsung Galaxy s4, Iphone 4 sau Iphone 5, si vreau si de ce.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as alege Samsung, iphone de pentru fite

| sltlp a răspuns:

In aceasta ordine: s4>iphone 5>galaxy s3>>iphone 4. Iphone 4 e comparabil cu galaxy s1. Diferenta e enorma...

| diablo2 a răspuns:

In intrebarea ta batalia se da intre Iphone 5 si S4, eu as zice S4, chiar daca imi place mai mult Iphone 5, s4 e mai bun ca el tehnic vorbind.

| StIlled a răspuns:

Eu s4, deoarece este foarte rezistent fata de iPhone 4/5.
S4 iti cade o data si nu are nimic(poate o zgarietura).
Un iPhone il scapi si nu mai functioneaza!

| kizo a răspuns:

Eu ași alege s4 pentru ca este mai bun în privirea specificațiilor și s3 este o alegere buna.Ce trebuie tu sa ști este ca amândouă sunt bune pentru jocuri și pentru tot ce vrei tu.În privința de
Ipone nu mă bag eu telefon Android și sunt foarte mulțumit fata de ipone. sper ca te-am ajutat

| FaraNumar1234 a răspuns:

Eu recomand S3Neo sau S4 (nu e vorba de primul S3, S3Neo are kitkat procesor bun etc)
Singura diferenta e ca S4 e 4 G, dar sincer 4G e.o hotie pentru ca daca stai pe date mobile se termina foarte repede.

| Dobres a răspuns:

Depinde la ce iphone 5 te referi.
Desi nu prea au piese cu performanta ca la s5 sau s4, iphoneurile sunt optimizate si construite sa functioneze ff bine si la putere maxima.
Totusi eu zic sa alegi S4-ul. Zic eu ca e mai bun