| Darky13 a întrebat:

, Am si eu o intrebare, stie cineva de ce imi merge mai incet / adica zboara mai incet pasarea de la flappy bird, am observat la mai multe jocuri ca ea staga dreapta mai incet, ba mai repede, Ce as putea face sa fie normal, cum merg si celelalte telefoane,!?
Am Allview A5 Duo!

3 răspunsuri:
| tdbmarius a răspuns:

Ai prea multe lucruri pe el.Cel mai bine e sa iti instalezi iari softul.Si mie mi se mai intampla cu unele jocuri.Alt ceva nu ai ce sa ii faci.

| Darky13 explică (pentru tdbmarius):

Adica sa ii dau restart ca din fabrica? sa'l restez!

| Bubibubi a răspuns:

Ia-ti alt telefon, poate ai o problema cu el si se blocheaza (intr-un fel) uneori. Funda?