| Bogdyy15 a întrebat:

am si eu o problema cu creehack: dupa ce l-am aprins intru in joc (shadow fight 2), in magazin si atunci cand cumpar imi arata ce trebuie sa arate normal. Nu-mi spune nimic de creehack. L-am instalat din nou si la fel imi face. P.S. am incercat si vs 1.2 si 1.6 si tot asa imi face la ambele. Am restartat telefonul si la fel.
Nustiu ce sa fac. Va rog dati-mi ideie ce sa ii fac. Raspunsul care-mi repara creehack-ul primeste FUNDA!

1 răspuns:
| FlorinGamingRo a răspuns:

Iti trebuie Root