| xV3N0Mx a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu,Samsung Galaxy S Duos. Ieri ma jucam un joc si dintr-o data mi s-o inchis,am crezut initial ca numai am baterie, dar cand l-am aprins aveam 73%. Pur si simplu s-o inchis. Astazi mi-a facut la fel, de 2 ori. Credeti ca-i din cauza bateriei sau a soft-ului? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

In prima faza revino la un ROM oficial si testeaza-l o perioada. Daca problema continua cauza poate in aceasta ordine, bateria apoi placa de baza.

2 răspunsuri:
| eueueueueue a răspuns:

Asa a patit si un prieten cu telefonul si s-a dus la un GSM iar in 2 zile i l-au facut.

| xV3N0Mx explică:

Am uitat sa mentionez ca bateria se descarca repede iar telefonul este root-at.

| feysofit a răspuns (pentru xV3N0Mx):

In prima faza revino la un ROM oficial si testeaza-l o perioada. Daca problema continua cauza poate in aceasta ordine, bateria apoi placa de baza.