| ALEXXXL19 a întrebat:

am si eu un telefon Samsung Galaxy Young GT-S6310N si il folosesc rootat si din cant in cand instalez sistemu de la zero cu Odin il sterg din memoria telefonului si il instalez de la zero dar e o problema e de la Vodafone sistemu dar telefonul a venit cu un sistem pe nici o retea eu nu am gasit unu fara aplicati preinstalate asa ca il instalez si ii fac root si le dezactivez/sterg de tot. E vreo problema ceea ce fac?

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Nu este niceo problema

| ALEXXXL19 explică:

Nu sti un site cu sisteme de operare pentru telefoane adica faca aaplicati pre-instalate?