| LolaLOL98 a întrebat:

Am strans in acest Craciun o suma frumusica si am de gand sa investesc intr-un telefon nou. Deci Samsung Galaxy s3, Nokia Lumia 920 sau Huawei Ascend P6? Ma intereseaza camera foto dar si navigarea pe internet, aplicatiile (ask.fm, youtube, facebook, Y! M etc). Multumesc! Un an nou fericit!

Răspuns Câştigător
| sebyno1 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S3 e foarte usor de folosit...Bine acum nu iti trebuie mare creier ca sa folosesti un S3... Oricum e mult mai avantajoswinking

8 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Samsung Galaxy S3.
PS. Nu te baga la Iphone. Samsung e mai bun. Platforma Android in primul rand este mai buna. Iar Iphone-ul chiar nu e cine stie ce.
S3 are camera foarte buna si se navigheaza usor pe net sau prin aplicatii.

| floriasdfg a răspuns:

S3, sau ia-ţi Iphone 4S la aproape aceeaşi sumă, e chiar mai bun.

| hypentakill a răspuns:

Samsung Galaxy S3, un castigator foarte clar.

| GabiD a răspuns:

Un Samsung galaxy s3 este foarte bun:are camera buna, un ecran mare un procesor bun.Ti-l recomand
Funda?

| AndrewAndy a răspuns:

Eu am un S3 si merge foarte bine pe internet....chiar de cand am wi-fi in casa nici nu prea mai stau pe calculator. Camera foto e foarte buna. Chiar m-a intrebat cineva cand am pus o poza pe fb ce aparat amlaughing Sper ca te-am ajutathappy

| RobertGaming a răspuns:

Iti recomand s3 are o camera foarte buna navigarea din nou foarte buna daca ai wirelees prin casa iti merge fulger daca nu iti cumperi cartela cu internet si tot iti merge sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| KittyScarlett45 a răspuns:

Galaxy S3 face cat toate la un loc.

| adishor1234 a răspuns:

Huawei Ascend P6 pentru ca este mult mai frumos usor de navigat pe el si are tot ce vrei.