| Sindrex a întrebat:

am stransi 4 milioane
Asi as vrea sa-mi iau un telefon mai bun touch screen
sa faca poze bune si videori sa se vada bine si sa mearga unele jocuri pe ele asa mai faine si sa imi mearga si vreo 50 de muzici pe el big grin
Ce telefon mi-ati recomanda happy

DAu funda pentru cea mai buna offerta de telefon touch screen

6 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsung galaxy gio, fit sau mini 2.au android si poti instala o gramada de jocuri si aplicatii faine.camera e buna, au wifi(te poti conecta la net), doar ca mai iti trebuie vreo 50-100 lei pentru ele.

| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Nokia 5800 xpress music face poze bune si filmeaza excelent in format mp4.Eu am avut si am foarte multumit de el.

| teo812 a răspuns:

Mai asteapta putin si incearca la un Samsung galaxy fit, parerea mea. camera foto 5mp, android 2.2 [posibil si update], ruleaza jocuri bune, si face niste poze foarte dragute. La video nu stiu, dar eu zic sa mai astepti caci vin sarbatorile de Craciun

| Mozila a răspuns:

Dca mai strangi inca 84 lei iti recomand un Nokia asa 309 black, alte telefoane la 4 mil si bunicele sunt, LG optimus m3 p350 acesta il am si eu este smartphone si are toate calitatile pe care le cauti.

| Mozila a răspuns (pentru Mozila):

LG optimus me p350 si Nokia asa 309 black, scuze pentru greselile de ortografie

| Mozila a răspuns:

De fapt LG p350 si Nokia asa 309 black