| daniel1ft a întrebat:

am un abonament la Orange, si as vrea sa imi iau o folie pe punctele acumulate se poate?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, cu punctele Orange Thank You poti achizitiona telefoane si accesorii din orice Orange Shop sau din magazinul nostru online. Mai multe informatii despre punctele Orange Thank You poti obtine de aici http://www.orange.ro/thank-you/punctele-thank-you.html.

O zi buna,
Orange helper

3 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da se poate

| BogdanDediu a răspuns:

Da se poate cu punctele poti sa iti iei orice depinde cate puncte ai!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Desigur ca se poate, poti lua orice accesoriu happy