| Stylle_Teo_2001 a întrebat:

am un abonament la telefon la Vodafone cand am fost sa-mi iau telefonul si sa deschid contul mi.am luat un j3 a trecut deja o saptamana si nu prea sunt multumit de telefon ma pot duce sa.l schimb dar sa ramana tot numarul acela?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Daca e luat cu acte si are garantie, da. Du-te si da-l in service. Daca nu e defect, atunci ramane al tau. Bafte!

| gelu1970 a răspuns:

Inainte sa iei o asemenea castana nu ti-ai folosit materia cenușie?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

SE poate.