| cosmin4u2you a întrebat:

Am un ACER Z120 si am o problema de cateva zile cand e in stand-bay si apas butonul cand se aprinde imi apare o dunga rosie de jur-inprejurul ecranul ceva gen asa : http://postimg.org/image/u2800ax5x/ si imi mai apare si cate-odata cand umblu pe el, aceasta dunga apare pentru o secunda doua dupa dispare
Daca stie cineva de la ce este il rog sa-mi zica
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FanLenovo a răspuns:

Ti-ai instalat cumva Twilight?
Daca da, dezinstaleazal.

Daca nu, nu prea stiu ce ar putea fi, mie nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva.
Iti sugerez sa il trimiti la garantie, poate ai apucat un produs defect.