Întrebare recomandată | KeNireM a întrebat:

Am un buget de 2.200 lei si as vrea sa imi cumpar un telefon dar nu stiu de care. Imi ziceti si mie unu bun la bani astia?

Răspuns Câştigător
| Mariusflo a răspuns:

De banii astia poti sa iti iei un telefon de top de la Samsung.

Recomand: http://bit.ly/1w99uZc

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sony Xperia Z2
Are camera de 20.7 si cea secundara o are de 2.2 MP
Procesor 2300
Display gigantic de 5.2 inch

Dupa mine la bani astea e cel mai bun! apoi evident ar fi LG G3 si dupa el ar urma S5!
Acum depinde pentru ce il vrei...

| Lawliet14 a răspuns:

Nu iti recomand sa depasesti un buget de 600 de lei pentru un telefon. Vorbim de un telefon nu de un computer.

| SouLIce a răspuns:

Eu zic sa iei HTC one m8

| ionut258 a răspuns:

Eu planuiesc sa imi iau un LG g3 si ti-l recomand si tie. e cel mai bun dupa parerea mea.

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Daca vrei, imi dai 200 lei pe un iPhone cu iCloud si pastrezi 2000 apoi iti ei o dacie buna cu restul

| cRaNs1MoRe a răspuns:

HTC One M8

| angelgab a răspuns:

Iti recomand Lg G3.Documenteaza-te pe net despre el si in functie de necesitati vezi daca ti se potriveste.In opinia mea este unul dintre cele mai bune smarphone-uri ale momentului.Bafta!

| Raducu_Radu_1990 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi Samsung galaxy S4

| ltaaaăăă a răspuns:

LG g3 e cel mai bun