| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa cumpar un laptop dar nu stiu vreau sa fie si bun si ieftin am doar 2.200 de lei .Ma ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Acest laptop este foarte bun!
http://www.emag.ro/......XNBW251HPQ
O singur problema! Nu are un sistem de operare dar faci tu rost...

| NAMOLOS a răspuns:

Am un i3 nou nout 1800 ron geanta + multe accesorii

| nyko06 a răspuns:

Si eu tot de la www.emag.ro i-ti recoman sa-ti iei sunt foarte buni rapartul calitate pret e cel mai bun, merita, sunt de calitate si la pret accesibil. :)

| Zapacitaaaa a răspuns:

Intra pe http://www.emag.ro. Au oferte foarte bune, eu de acolo mi-am luat laptopul de o luna de zile. L.am primit in 2 zile, si l.am luat la reducere de la 2.400 lei la 2.200 lei + 1 voucher de 400 de lei cu care imi pot achizitiona un alt produs tot de la ei.
Insa iti dau un sfat nu te arunca cu capul inainte la primul pe care il vezi, pentru ca in fiecare zi pun oferte noi.
Crede-ma site-ul este d incredere.
Multa bafta! :*