| Cioponea_Alexandru_1998 a întrebat:

Am un galaxy a5 are android 5.0.2,si i-am bagat aspahlt 8 si nu porneste, ramane blocat pe logo "Gameloft" nu se inchide dar nu se incarca...

6 răspunsuri:
| Ciprian996 a răspuns:

De unde l-ai instalat?

| AssassinMega a răspuns:

Eu stiu ca prima oara cand intri pe un joc de la Gameloft trebuia sa ai pornit netul(wi-fi, 3G, 4G) pana intra in joc apoi il dezactivezi daca vrei, desigur.Eu asa stiu daca nu merge atunci...alta solutie nu mai stiu.

| Cioponea_Alexandru_1998 explică:

De pe magazin play, nu l-am luat de pe net.

| Cioponea_Alexandru_1998 explică:

De pe magazin play. Fifa15, real racing merg. Nu da eroare doar ramane blocat pe gameloft, si inchid aplicatia nu are nimix

| Cioponea_Alexandru_1998 explică:

Asta am facut, am avut wifi-ul on cand l-am pornit, nu apare poza lor. Ramane blocat pe logo "Gameloft" si in spate negru. Nu da eroare nu iese din el. Ar rula normal, dar nu porneste laughing

| AssassinMega a răspuns (pentru Cioponea_Alexandru_1998):

Dezinstaleazal si instaleasal din nou, poate merge.