| AdI1231234 a întrebat:

Am un iphone 4 ceva mai vechi si acum am observat un lucru cam enervant la el. Atunci cand sunt intr-un joc sau intr-o aplicatie si glisez de ecran den partea dreapta sau stanga incepe sa se miste sau sa schimbe pe alta aplicatie pornita. Este vreo setare pentru a oprii aceasta chestie pentru ca ma cam enerveaza la jocuri.

1 răspuns:
| LucaGeorge a răspuns:

Salut, cel mai sigur mod, este sa-l ii faci resetarile din fabrica, nu cred ca exista vreo setare de acest fel. Reinitiaza-l la setarile lui originale din fabrica.
O seara buna!